RIVAB 

Telefon vxl: 031-51 35 40
E-post: rivab@rivab.se

Besöksadress:
Utängarna 25,
417 05 Göteborg

Patric Lavebäck

Avdelningschef
0709-79 25 88
patric@rivab.se

Jan Wikström

Kalkyl / Arbetsledare
070 348 95 00
kalkyl@rivab.se
jan@rivab.se

Hans-Ola Berglund

Tungrivning/kalkyl
0705-11 70 80
hansola@rivab.se

Jim Brander

Arbetsledare Lättrivning

0703-53 17 00

jim@rivab.se

Annika Sjöberg

Ekonomi
073-645 64 43
annika@rivab.se

Jana Eideborn

Ekonomi
031-51 35 40

070 391 38 00

jana@rivab.se

Tillsammans är vi den kompletta leverantören av rivning, transport och anläggning

Lotus Rivners Rivab Ak Schakt Lotus Demolition Lodab
Produktion: Webbpartner

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår